Spor
Giriş Tarihi : 22-02-2022 21:59   Güncelleme : 22-02-2022 21:59

YUNUS EMRE MUNZUR ÜNİVERSİTESİ GENÇ OFİS AÇILDI !

YUNUS EMRE MUNZUR ÜNİVERSİTESİ GENÇ OFİS AÇILDI !

YUNUS EMRE MUNZUR ÜNİVERSİTESİ GENÇ OFİS AÇILDI !

Tunceli’ de üniversite öğrencilerinin kültürel, sosyal, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bulunabileceği “Genç Ofis” hizmete girdi.
Tunceli  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Munzur Üniversitesi arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Munzur Üniversitesi  Aktuluk  yerleşkesinde hayata geçirilen “Genç Ofis”, Tunceli Valisi Sayın Mehmet Ali ÖZKAN , Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ubeyde İPEK,   İl Protokolü ve çok sayıda öğrencinin katıldığı törenle açıldı.
 Geleceğin teminatı olan gençlerin; çeşitli sanatsal aktiviteler, kültürel ve sosyal faaliyetler ile gönüllülük projelerinde yer alabilecekleri önemli bir ofisi  kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Tunceli Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam  ER ,
“İnanıyorum ki öğrencilerimiz, bu ofislerden azami ölçüde istifade edecekler. Bir yandan ders yoğunluğu arasında dinlenme, bir yandan da çeşitli bilimsel ve sosyal projeler vesilesiyle kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunacakları işlevi görecek Genç Ofis’ten çok faydalanacaklar
Gençlerimiz için önemli olduğunu düşündüğümüz bu projenin hayata geçirilmesi vesilesiyle , başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ na, Valimiz Sayın Mehmet Ali ÖZKAN’ a , Munzur Üniversitesi Rektörü Sayın Ubeyde İPEK’ e  ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.