Gündem
Giriş Tarihi : 27-10-2021 03:26   Güncelleme : 27-10-2021 03:26

Samandağ’da Kooperatif Açılışı: “Bir arada durarak kazanacağız”

Samandağ'da Kooperatif Açılışı: "Bir arada durarak kazanacağız"

Samandağ’da Kooperatif Açılışı: “Bir arada durarak kazanacağız”

Ovacık Doğal Kooperatifi, Hatay Samandağ Satış Ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa katılan Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu, “Güzel bir dünya hayaliyle yola çıkanların bize verdiği destek çok değerli. Yok sayılmaya çalışılanların bir arada durabileceğini gösteriyoruz. Bir arada durarak kazanacağız” dedi.

Ovacık Doğal Kooperatifi, Hatay’ın Samandağ ilçesinde satış ofisi açtı. Açılışa kooperatif üyeleriyle birlikte Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Maçoğlu, “Ovacık Doğal Kooperatifi Hatay Samandağ Satış Ofisinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Güzel bir dünya hayaliyle yola çıkanların bize verdiği destek çok değerli. Yok sayılmaya çalışılanların bir arada durabileceğini gösteriyoruz. Bir arada durarak kazanacağız. Üreterek çoğalıyoruz” dedi.

Yarbaşı Tarımsal Kalkınma Kooperatifine Ziyaret

Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu ve Ovacık Doğal Kooperatifi Temsilcileri, Osmaniye’nin Düziçi ilçesine bağlı Yarbaşı Beldesinde yer fıstığı hasadına katıldı.

Yarbaşı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Belediye Başkanı Mustafa Kaynar’a ziyaret gerçekleştiren Başkan Maçoğlu, “Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Doğal üretim, doğal yaşam, doğayla birlikte üretim kardeşliğimiz büyüyor” dedi.

Belediye ve Eğitim Sen’e Ziyaret

Hatay’ın Samandağ ilçesinde kooperatif satış ofisi açılışı öncesi Samandağ Belediyesi ve Eğitim Sen Şubesine ziyaret gerçekleştiren Başkan Maçoğlu ve Ovacık Doğal Kooperatifi Temsilcileri, Belediye Başkanı Refik Eryılmaz ve eğitim emekçileriyle bir araya geldi.

Belediyeye yapılan ziyarette yerel yönetimler ve yaşanan sorunlara dair çözüm önerileri konuşuldu.