Ekonomi
Giriş Tarihi : 16-04-2022 00:27   Güncelleme : 16-04-2022 00:27

İL MÜDÜRÜMÜZ SAADETTİN TAŞKESEN ÇEMİŞGEZEK İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAADETTİN TAŞKESEN ÇEMİŞGEZEK İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAADETTİN TAŞKESEN ÇEMİŞGEZEK İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İl Müdürümüz Saadettin TAŞKESEN Çemişgezek İlçesi ziyareti kapsamında ilk olarak Müdürlüğümüz tarafından Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında yürütülen İşsizsen Gel Bakalım, Seni Bekliyor Tarım Projesi kapsamında açılan Seracılık kursuna katılarak başarılı olan ve destek almaya hak kazanan Ebru BİÇER’ in Payamdüzü Köyü’ndeki serasında incelemelerde bulundu. İl Müdürümüz Saadettin TAŞKESEN daha sonra Keban Baraj Gölü 4. Bölgede bulunan Ada Alabalık Limited Şirketine ait 950 ton/yıl kapasiteli Ağ Kafeslerde Alabalık Yetiştiricilik Tesisini ziyaret etti. Ziyaret sırasında yapılan aşılama çalışmalarını yerinde inceleyen TAŞKESEN şirket yetkililerinden bilgi alarak sorunları dinledi.   

İl Müdürümüz TAŞKESEN daha sonra Çemişgezek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne ilk ziyaretini gerçekleştirerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca kurum personelleri ile tanışarak bir süre sohbet etti.

İlçe Müdürlüğü ziyaretinin ardından son olarak Çemişgezek İlçe Merkezinde Salim TUFAN adlı vatandaşın Sebze ve Meyve Kurutma Tesisinde incelemelerde bulunan İl Müdürümüz Saadettin TAŞKESEN programını tamamlayıp Tunceli’ye döndü.