Spor
Giriş Tarihi : 29-10-2021 06:26   Güncelleme : 29-10-2021 06:26

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İl Müdürü Abdulselam ER  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI  Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı.
“Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyet, milletimizin azmi ve büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği kurtuluş mücadelesinin eseridir. Bu zafer Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan; bizlere geçmişimize gururla, geleceğimize güvenle bakmamızı sağlayacak bir Ülke ve Cumhuriyet armağan etmiştir. Cumhuriyet, bizim için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesidir.
Türkiye Cumhuriyeti aradan geçen 98 yılda, başta insan hakları, eğitim, sağlık, bilim ve ulaştırma olmak üzere tüm alanlarda önemli atılımlar gerçekleştirmiş, milletimiz Cumhuriyetimizi demokrasiyle de taçlandırarak, “çağdaş uygarlık” seviyesine ulaşma hedefinde büyük mesafeler almıştır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen bütün istiklâl kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve  saygıyla anıyor, Cumhuriyet  Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.