Spor
Giriş Tarihi : 31-05-2021 04:37   Güncelleme : 31-05-2021 04:37

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İl Müdürü Abdulselam ER 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İl Müdürü Abdulselam ER 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı.
“19 Mayıs’ın 102. yıldönümünde, bağımsız ve özgür bir millet olarak geleceğe güvenle bakabilmek için, ülkemize sahip çıkmalı; geçmişte verilen mücadelelerin önemini, genç kuşaklara en iyi şekilde anlatmalıyız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş mücadelemizin meşalesini tutuşturmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günü, tarihimiz için çok önemli bir gündür. Kurtuluş mücadelemizin sembol günü olan bu günün, , geleceğimizin teminatı olan gençlerimize armağan edilmesi, onlara verilen değerin bir göstergesidir. Bu değerli emaneti sonsuza kadar yaşatmak ve korumak da gençlerimizin görevidir. Gençlerimiz Türkiye’nin uygarlık yolunda durmadan ilerleyebilmesinin en büyük güvencesi ve teminatıdır. Gençlerimizin; bu aziz vatanın atalarımızdan bizlere emanet olduğunun bilinciyle milletimize, devletimize, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, ülkemizi hep birlikte daha huzurlu, daha aydınlık yarınlara taşımanın gayreti ve çabası içerisinde olacağınıza inanıyor, onlara güveniyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle böyle bir günü bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve  saygıyla anıyor, bu günümüzün ve geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.