Spor
Giriş Tarihi : 15-07-2021 01:32   Güncelleme : 15-07-2021 01:32

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü milli iradenin milli birlik ve beraberliğimizin kuruluş ruhuyla yeniden inşa edildiği kutlu bir zaferin dönümüdür

İL MÜDÜRÜ ABDULSELAM ER’ İN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü milli iradenin milli birlik ve beraberliğimizin kuruluş ruhuyla yeniden inşa edildiği kutlu bir zaferin dönümüdür. Bu zafer şehit ve gazilerimizin üstün cesareti gazi milletimizin büyük fedakârlıklarıyla elde edilmiştir.
Tarih boyunca hiçbir esareti kabul etmeyen yüce milletimiz devletinin bekası söz konusu olduğunda Çanakkale’de ve Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi o gece de gözünü kırpmadan canı pahasına vatanına ve milli birliğine sahip çıktı ve milli iradesini asla teslim etmeyeceğini bir kez daha bütün dünyaya kanıtlamıştır.
Aziz Milletimiz, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın çağrısıyla çıktıkları sokaklarda, yurdun dört bir köşesinde tanklara, bombalara, kurşunlara göğsünü siper etmiş, bu hain girişimi vatansever güvenlik güçlerimizle birlikte canı pahasına engelleyerek ülkesine, devletine, demokrasisine, geleceğine ve egemenliğine sahip çıkmış, Türkiye’ nin geçilmez olduğunu bir kez daha göstermişlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle; bu uğurda hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımıza minnet ve şükran duyuyor ve  ülkemizin birlik ve beraberliği için her zorlukta tek nefes olmayı başarabilen tüm vatandaşlarımızın 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutluyoruz.  ‘’ dedi.