Gündem
Giriş Tarihi : 28-05-2021 23:36   Güncelleme : 28-05-2021 23:36

Belediyemiz Eşitlik Birimi’nden Sunum

Belediyemiz Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde aktifleştirilen Eşitlik Birimi çalışanları Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız ile Belediye birim Müdürlüklerine sunum gerçekleştirdi

Belediyemiz Eşitlik Birimi’nden Sunum

Belediyemiz Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde aktifleştirilen Eşitlik Birimi çalışanları Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız ile Belediye birim Müdürlüklerine sunum gerçekleştirdi.

 

Sunuma Belediye Başkanımız, Belediye Başkan Yardımcılarımız Canan Ay Doğan, Ümüt Kaya ve Belediye Birim Müdürlükleri katıldı.

 Sunumda eşitlik birimi işleyişi, eşitlik biriminin ne amaçla kurulduğu, çalışma yöntemi,  belediye iç dayanışma süreci, belediye dış danışma süreci konularını kapsayan bilgilendirme yapıldı.

Eşitlik nedir, eşitlik birimi neyi amaçlıyor, eşitlik biriminin çalışma alanları nelerdir? Sorularının yanıtını kapsayan sunum; eşitlik birimi temel faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, belediyemizin kurumsal yapısının eşit bir perspektifle gözden geçirilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılmasını amaçlanıyor.