Eğitim
Giriş Tarihi : 11-08-2021 18:15   Güncelleme : 11-08-2021 18:15

Aşı Ol Yüz Yüze Eğitim Başlasın

Kovid-19 salgını nedeniyle uzaktan devam eden eğitim-öğretim sürecinin öğrencilerimizin sosyal, psikolojik ve akademik gelişimleri açısından yüz yüze devam etmesinin önemi büyük

Aşı Ol Yüz Yüze Eğitim Başlasın

Kovid-19 salgını nedeniyle uzaktan devam eden eğitim-öğretim sürecinin öğrencilerimizin sosyal, psikolojik ve akademik gelişimleri açısından yüz yüze devam etmesinin önemi büyük. Yüz yüze eğitim-öğretim sürecinin devam etmesinin ön koşullarından biri de aşı olmak. Bilindiği gibi Kovid-19 salgının ortadan kaldıracak, tedavi edecek etkili ilaçlar bulunmamakta. Kendimiz, riskli durumlardaki yakınlarımız ve çocuklarımızın geleceği için Kovid-19’a yakalanmamak ve başkasına bulaştırmamak için tek seçenek aşı.

 

Eylül ayında okullarımızda yüz yüze eğitimin başlayabilmesi için öğretmenlerimizin aşı olması son derece mühim. Müdürlük olarak yapmış olduğumuz aşı farkındalık etkinlikleri ile aşı olan öğretmen sayımız artmaktadır. Bu nedenle de aşı konusunda çevremizi bilgilendirmeye devam edelim. Unutmayalım ki, aşı olma oranının artması okullarda yüz yüze eğitimin başlaması anlamına gelecek. Lütfen 2 doz Kovid-19 aşımızı olalım.