Spor
Giriş Tarihi : 08-07-2021 21:28   Güncelleme : 08-07-2021 21:28

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İl Müdürü Abdulselam ER, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İl Müdürü Abdulselam ER, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.
‘’Taşıdığı mana itibariyle milletimizin bağımsızlık ruhunu temsil eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yıl dönümünü, pandeminin gölgesinde çocuklarımız ve gençlerimizle sağlıklı bir şekilde kutluyoruz.
Meclisimizin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal  Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen ve dünyadaki yegâne çocuk bayramı olan bu bayram; aziz vatanımızı her alanda en ileriye taşımak için yılmadan, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmamıza ve kenetlenmemize vesiledir.
Geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinemiz çocuklarımızı, ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek; Kendi başına karar verebilen, kendine güvenen, hayatın güçlükleriyle baş edebilecek ölçüde donanımlı, girişimci, ufku geniş, değerlerine bağlı , sporla birlikte akademik ve kültürel olarak başarılı gençler olarak yetiştirilmelerini sağlamak ortak sorumluluğumuz ve hedefimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyor; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını, Milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.